Prowadzenie Social Media

Przekaż prowadzenie Social Media Twojej firmy w ręce profesjonalistów!

Profesjonalne prowadzenie Social Media dla firmy to absolutna konieczność w dzisiejszych czasach.

Dzięki naszej pomocy w prowadzeniu mediów społecznościowych:

 • zdobędziesz więcej czasu dla siebie na prowadzenie firmy tak, jak lubisz
 • pozyskasz nowych klientów przez Social Media
 • zbudujesz silną, rozpoznawalną markę
 • pozostaniesz w stałym kontakcie z fanami

Zadzwoń do nas: +48 573 444 830

Chcesz sprawdzić, jakie działania będą najskuteczniejsze dla Twojej firmy? Wypełnij poniższy formularz - odpowiemy najszybciej, jak możemy!

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Emerald Media Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (św. Filipa 23/4, 31-150). Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

  Czy Ty również posiadasz ten problem?

  Większość przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest prowadzenie Social Media firmy. W dzisiejszych czasach obecność profilu firmowego na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie to absolutna konieczność, jeżeli chcemy pozostawać w kontakcie z klientami.

  Jednak mimo wszystko wiele firm (zwłaszcza tych mniejszych) zwyczajnie nie jest w stanie samodzielnie prowadzić swoich profili firmowych.

  W pełni rozumiemy ten problem – nowoczesny przedsiębiorca musi znać się na tak wielu aspektach prowadzenia biznesu, że często nie ma już czasu na zajmowanie się kwestiami marketingowymi – zwłaszcza wizerunkowymi.

  Dlatego właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty pełną obsługę Social Media dla naszych klientów, dzięki czemu możesz oddelegować nam prowadzenie Social Media i zająć się tym, na czym znasz się najlepiej – prowadzeniem swojej firmy!

  Jeżeli chcesz wreszcie uwolnić się od konieczności wrzucania postów na Facebooka i odpisywania na komentarze potencjalnych klientów, to jesteś w idealnym miejscu. Dlaczego? Ponieważ:

   Współpracując z nami, otrzymasz

   W jakim stopniu będziemy Cię angażować we współpracę?

   Wraz z rozwojem naszej współpracy – coraz mniej.

   Zaczynamy nasze działania od spotkania onboardingowego, na którym ustalamy najważniejsze kwestie – grupę docelową, częstotliwość i harmonogram postowania oraz strategię rozwoju.

   Następnie otrzymasz pierwsze propozycje postów. W momencie, kiedy je zaakceptujesz, zaplanujemy ich publikację.

   W następnych cyklach będziemy coraz lepiej rozumieć Twój preferowany styl i z czasem możemy przejść na model współpracy, w którym nie musisz akceptować przesyłanych materiałów. Pozwoli Ci to na maksymalne zaoszczędzenie czasu i możliwość skupienia się na prowadzeniu swojej firmy!

    Sprawdź poniżej, jak wyglądają szczegóły naszej oferty, i zainwestuj w profesjonalne prowadzenie Social Media dla Twojej firmy!

     Prowadzenie Social Media – cennik i oferta

     Cena obsługi pojedynczego profilu w podstawowym pakiecie zaczyna się już od 1200zł netto miesięcznie.

     Poniżej znajdziesz przykładowy zakres obsługi Social Media dla Twojej firmy na Facebooku, Instagramie lub LinkedInie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. 

     Nie wiesz, jakie konkretnie działania będą potrzebne Twojej firmie? Bez obaw, w tym też możemy Ci pomóc.

     Interesują Cię również kampanie reklamowe na Facebooku? Kliknij tutaj, aby poznać naszą ofertę na reklamy!

     Na czym polega prowadzenie Social Media?

     Obsługa Social Media polega przede wszystkim na zaplanowaniu oraz publikowaniu odpowiednich treści w mediach społecznościowych. Treści te muszą układać się w spójną komunikację marki, dzięki której buduje się relacje z potencjalnymi klientami. Powinny być również dostosowane do pożądanego odbiorcy i angażujące. Chcemy przecież, żeby ludzie nie tylko oglądali lub czytali nasze treści, ale też generowali reakcje i podejmowali działania.

     Tworzenie takich postów, które nie tylko podobają się odbiorcom, ale potrafią do nich dotrzeć mimo konkurencji i kapryśnych algorytmów, to niełatwa sztuka. Nic dziwnego, że wiele marek oddaje prowadzenie Social Media – Facebooka czy Instagrama – w ręce profesjonalistów.

     To, jak dokładnie wygląda prowadzenie Social Media, różni się w zależności od zlecającej ją firmy. Można jednak wyróżnić pewne charakterystyczne etapy planowania każdej strategii komunikacji i prowadzenia mediów społecznościowych. Pokażemy Ci teraz, jak my je realizujemy. Jeśli uznasz, że chcesz przejść ten proces razem z nami, na końcu znajdziesz dokładną ofertę działań, które możemy dla Ciebie podjąć.

     1. Wyznaczamy cele biznesowe

     Na początku ustalamy, jakie cele biznesowe powinny być realizowane dzięki profilowi w mediach społecznościowych.

     Możemy się na przykład skupić na budowaniu relacji z klientami w Internecie albo pozyskiwać nowych klientów. Celem może być także po prostu zwiększenie sprzedaży. Samo podnoszenie świadomości marki czy kreowanie jej wizerunku również jest powodem, dla którego wiele osób decyduje się na profesjonalną obsługę Social Mediów.

     2. Ustalamy grupę docelową

     Na kolejnym etapie tworzy się tzw. personę, czyli wzór idealnego potencjalnego klienta. Robimy to, by mieć pewność, że publikowane treści będą odpowiadać interesującej nas grupie.

     Tworząc personę, bierzemy pod uwagę m.in. dane demograficzne typowego klienta, jego zachowania zakupowe, zainteresowania 
     i platformy społecznościowe, z których korzysta.

     Dzięki takiej analizie możemy również dopasować język oraz rodzaj treści, aby jak najlepiej realizować cele biznesowe.

     3. Tworzymy strategię rozwoju w mediach

     Po ustaleniu celów biznesowych oraz persony nadchodzi czas na stworzenie strategii rozwoju w mediach społecznościowych.

     Dzięki odpowiedniej strategii rozwój marki będzie przebiegał pod kontrolą, a cele biznesowe będą realizowane w ustalonym czasie.

     Dobrze przygotowana strategia rozwoju marki w mediach społecznościowych to krok, bez którego profesjonalna obsługa Social Media jest praktycznie niemożliwa.

     4. Przygotowujemy publikacje

     W końcu przychodzi czas na właściwe działania widoczne w mediach społecznościowych.

     Na tym etapie przygotowujemy posty, które będą publikowane na profilu firmowym. Tworzymy je tak, by zachęcały użytkowników do interakcji, która przełoży się na realne działania.

     Posty publikujemy według ustalonego harmonogramu, który pozwala porównać ich skuteczność w zależności od czasu publikacji. Dzięki temu wiemy, kiedy możemy dotrzeć do największej liczby Twoich odbiorców.

     5. Mierzymy i optymalizujemy działania

     Pora na ostatni etap – optymalizację.

     W mediach społecznościowych nawet najlepszy plan może okazać się nieskuteczny po jego wdrożeniu. Żeby tego uniknąć, przeprowadzamy analizę wyników i konwersji, na podstawie której określamy, jakie segmenty grupy docelowej dobrze reagują na kreacje.

     Na podstawie takich danych podnosimy skuteczność publikacji oraz zasięgi organiczne.

     Czy potrzebna Ci obsługa Social Media?

     Każdej firmie, która pozyskuje klientów przez internet, przydaje się obsługa Social Media. Poza działaniami typowo wizerunkowymi, jest to również pomocna forma wspierania procesu sprzedaży. Klienci często sprawdzają Social Media Twojej firmy przed skontaktowaniem się!

     Zainwestuj w prowadzenie Social Media dla swojej firmy już dzisiaj! Będziesz pod wrażeniem, jak dużą różnicę robi profesjonalna obsługa Social Media względem przypadkowych, wrzucanych pod wpływem chwili postów na Facebooku!

     W dzisiejszych czasach obsługa Social Media dla firmy to absolutny must-have. Prowadzenie Facebooka, Instagrama czy LinkedIna potrafi być jednak zbyt dużym wyzwaniem dla mikroprzedsiębiorców, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu.

     Dlatego właśnie wspieramy firmy w prowadzeniu fanpage’y firmowych i zajmujemy się dla nich tym procesem od A do Z!

     Przykładowy post w Social Mediach