Landing Page – co to jest, jak go stworzyć oraz z jakich narzędzi skorzystać?

Opublikowane przez Sebastian Woropaj w dniu

Landing page co to?

Landing page – co to właściwie jest? Tłumacząc z języka angielskiego, to strona lądowania. W branży marketingowej nazywa są tak stronę docelową lub stronę produktową. Jest to specjalnie zaprojektowana strona internetowa, na którą użytkownik jest kierowany po kliknięciu w link reklamowy, wynik wyszukiwania, czy inny element promocyjny. Jej głównym celem jest konwersja odwiedzających na klientów poprzez zachęcenie do podjęcia określonego działania (np. zapisanie się do newslettera, zakup produktu, pobranie e-booka). Podsumowując, landing page służy do sprzedaży produktów i usług lub pozyskiwania leadów. Landing page jest zwykle pierwszym miejscem, do którego trafia klient zainteresowany oferowanym przez nas produktem lub usługą. 

W tym artykule znajdziesz:

Jakie narzędzia wykorzystać do tworzenia landing page’a?

Polecanym przez nas narzędziem jest aplikacja Landingi.pl – posiada ona:

  • bardzo prosty w obsłudze edytor typu drag-and-drop,
  • szeroki wachlarz integracji (m.in. z WordPress),
  • możliwość dodania własnych kodów śledzących konwersje,
  • mnóstwo gotowych szablonów do wykorzystania lub inspiracji,
  • 30-dniowy okres próbny!

Kliknij tutaj, aby przetestować za darmo narzędzie Landingi.pl.

Jaka jest różnica między landing page, a stroną główną?

Przede wszystkim strona główna ma szerokie spektrum opcji, usług lub produktów. Głównym zadaniem stron typu landing page jest efektywne pozyskiwanie leadów, czyli danych osób odwiedzających stronę. Landing page zwykle nie zawiera tradycyjnego menu. W dużo większym stopniu skupia się na prostym designie i jak najmniejszym rozpraszaniu użytkownika przed konwersją.

Landing page – co to jest i jak działa?

Jak działa landing page? Sposób działania tego typu stron jest niezwykle prosty. Użytkownik, który trafi na określoną stronę bezpośrednio z wyszukiwarki, jest automatycznie przekierowany na landing page. Celem istnienia landing page’a jest zachęcenie użytkownika do podjęcia oczekiwanego przez nas działania. Należy pamiętać, że jeżeli chcemy, aby nasza strona docelowa była skuteczna, to musimy jasno i klarownie określić ten cel.

Kolejnym krokiem jest odpowiednia optymalizacja contentu do wcześniej wyznaczonego celu. Cele mogą być najróżniejsze, m.in:

Landing page cele

Jaka może być zawartość strony docelowej?

Najważniejszym zadaniem strony o charakterze landing page jest przemiana zwykłego użytkownika, który trafia na naszą stronę na osobę, która jest faktycznie zainteresowana naszą ofertą. Efektem tego działania powinien być zakup oferowanych przez nas produktów lub skorzystanie z naszej usługi.

Użytkownik zostawia dane, pozwalające na przydzielenie go do konkretnej grupy.  Stworzona strona docelowa skutecznie pomaga w pozyskiwaniu informacji, które mogą dotyczyć wielu aspektów, m.in: płci, wieku, miejsca zamieszkania, poziomu wykształcenia, zainteresowań oraz stylu życia. Landing page jest miejscem, w którym użytkownik wykonuje konkretne działania, pozyskuje informacje lub kieruje zapytanie dotyczące oferty. Forma strony docelowej może być bardzo różna. Występują strony w postaci prostego formularza zapisu, bardziej złożonej ankiety, czy nawet zwykłej rejestracji.

Jakie wyróżniamy rodzaje landingów?

Kategoria naszej strony docelowej jest uwarunkowana celem marketingowym, który chcemy przez nią osiągnąć. W pierwszej kolejności należy zadecydować, który rodzaj witryny nas interesuje, aby przyciągnąć potencjalnego klienta. Jest to bardzo ważny moment, ponieważ będzie to warunkowało projekt naszej strony. Wśród landing page’ów możemy wyróżnić kilka głównych rodzajów:

Lead generation

Landing page typu lead generation ma za zadanie skutecznie i w szybkim tempie pozyskać interesujące nas dane od klienta. W tym celu na naszej stronie internetowej publikujemy formularz, w którym użytkownik podaje swoje dane kontaktowe.

Przykładem może być nasza strona docelowa, dotycząca usługi pozycjonowania.

Landing page sprzedażowy

Jeżeli naszym celem jest sprzedaż konkretnej usługi lub produktu, to ten landing stanowi idealne rozwiązanie. Strona ta pośredniczy w dokonywaniu transakcji. Przez potrzebę implementacji rozwiązań e-commerce jest to jeden z bardziej zaawansowanych typów landing page.

Przykładem takiej strony mogą być jednoproduktowe strony sprzedażowe, np. lensball.

Strony typu Click Through

Click Through, to strona mająca za cel nakłonienie użytkownika do kliknięcia, a następnie przejścia na wybraną przez nas stronę firmy. Taki landing page daje tylko część informacji oraz stanowi zachętę do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej naszej firmy.

Często tworzy się tego typu landing, aby móc zawrzeć na nim więcej treści, które będą optymalizowane pod kątem SEO. Czasami finalna strona jest uboga w treści tekstowe, które wyszukiwarka może przetworzyć i zaindeksować. Przykładem strony Click Through może być Audience Insights od Facebooka, która stara się przenieść użytkownika do narzędzia webowego.

Coming Soon

Landing page typu coming soon tworzy się w przypadku, gdy produkt lub usługę dopiero chcemy wprowadzić na rynek. Rozwiązanie to pozwala na zbadanie potencjału produktu, zainteresowania odbiorców oraz popytu.

Przykładem tego typu landingów mogą być wszelkiego rodzaju strony przedsprzedażowe lub zapowiadające nowy produkt, jednak nie podamy tutaj konkretnych przykładów, ponieważ wkrótce mogą one zamienić się w faktyczne strony sprzedażowe.

Skuteczny landing page – 5 najważniejszych elementów:

Skuteczny landing page

Najlepszym narzędziem na polskim rynku do tworzenia landingów jest aplikacja Landingi.pl – posiada ona:

  • bardzo prosty w obsłudze edytor typu drag-and-drop,
  • szeroki wachlarz integracji (m.in. z WordPress),
  • możliwość dodania własnych kodów śledzących konwersje,
  • mnóstwo gotowych szablonów do wykorzystania lub inspiracji,
  • 30-dniowy okres próbny!

Kliknij tutaj, aby przetestować przez 30 dni za darmo narzędzie Landingi.pl.

Landing page

Jaki powinien być skuteczny landing page?

Jak zachęcić odwiedzających landing page? Profesj landing page, który przyciąga uwagę użytkowników pozwoli zrealizować wyznaczone wcześniej cele. Na początku dobrze zapoznać się z dwiema teoriami.

Jedna dotyczy potrzeb człowieka, a druga ściśle marketingu internetowego. Na nich opiera się większość efektywnych działań w sieci.

Pierwszą teorię stworzył Abraham Maslow, a drugą Bryan Eisenberg.

Teoria Maslova mówi, że każdy człowiek posiada swoją ścisłą hierarchię potrzeb, gdzie zaspokojenie jednej przyczynia się do spełnienia kolejnej. Choć Maslov odnosi się do elementarnych potrzeb człowieka, to teoria ta znajduje swoje zastosowanie również w marketingu internetowym.

Bryan Eisenberg oparł swój schemat na piramidzie Maslova. Odnosi się on do optymalizacji stron internetowych. W procesie optymalizacji możemy wydzielić pięć kolejnych etapów. Według niego landing page powinien być:

Funkcjonalny

Jasne jest to, że nasza strona docelowa nie będzie przynosiła zysków ani korzyści, gdy będzie działała nieprawidłowo lub zbyt wolno. W pierwszej kolejności należy dokładnie sprawdzić czy wszystko na naszej stronie funkcjonuje prawidłowo i bez żadnego zarzutu. Tutaj trzeba pamiętać, aby sprawdzić wszystko zarówno na komputerach, telefonach jak i tabletach.

Bardzo istotną kwestią jest również prędkość ładowania strony. Im krótszy czas ładowania strony, to tym lepiej, ponieważ najzwyczajniej użytkownik może zostać zniechęcony przez długi czas oczekiwania.

Niezwykle istotne jest wyeliminowanie wszystkich błędów i problemów występujących na stronie, rozpoczynając od najważniejszych, a na najmniej ważnych kończąc. Na prędkość ładowania strony ogromny wpływ ma rozmiar znajdujących się na niej grafik i multimediów. Jest to również dobry pomysł na poprawienie funkcjonalności naszej strony docelowej.

Przystępny

Jedną z ważniejszych kwestii w przypadku landingów jest przystępna i zachęcająca forma. Podstawową sprawą jest to, aby nasza strona lądowania była przejrzysta, miała ciekawy design oraz była czytelna.

Jeżeli w momencie wejścia na stronę użytkownik, a zarazem potencjalny klient zainteresuje się czymś, to zostanie na dłużej. Zwiększa to szanse na to, że użytkownik wykona oczekiwane przez nas działanie. W dzisiejszych czasach kolory i obrazy mają niesamowite znaczenie. Odpowiednim doborem kolorów można wywołać pozytywne emocje na odbiorcy.

Trzeba zwrócić uwagę również na urządzenia, z których korzystają użytkownicy i nasi potencjalni klienci. Obecnie ponad połowa społeczeństwa korzysta z internetu za pomocą smartfonów oraz tabletów. Jest to ogromna liczba użytkowników, o których również trzeba pamiętać, więc  wymusza to na nas dostosowanie stron docelowych do wszystkich rodzajów urządzeń.

Prosty

Prostota odbioru zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Zadbaj o to, aby Twój landing page nie zawierał żadnych zbędnych elementów, które mogłyby skutecznie odwracać uwagę od najważniejszych informacji i punktów.

Prosty odbiór ułatwi zaciekawienie użytkownika oraz zwiększy szanse na dłuższe pozostanie na naszej stronie. Niezwykle ważną kwestią jest odpowiednie umiejscowienie oraz widoczność przycisku CTA (call-to-action), czyli wezwania do działania. Pamiętaj o tym, aby zawierał on klarowny i treściwy przekaz.

Więcej na temat pisania skutecznego CTA możesz przeczytać w naszym artykule: Jak pisać skuteczne wezwania do akcji?

Jeżeli landing page ma za zadanie pozyskiwanie danych od klientów (lead generation), to należy pamiętać, aby zamieszczony formularz kontaktowy nie posiadał za dużo checkboxów. Z reguły potrzeba wyrażania zbyt wielu zgód może stwarzać poczucie frustracji, co przekłada się na zaniechanie kolejnych działań przez użytkownika i wyjście z witryny.

Intuicyjny 

Jesteśmy już w momencie, w którym minęło pierwsze wrażenie. W tej chwili należy skupić się na szczegółach i detalach. Użytkownik odwiedzający nasz landing page powinien mieć świadomość tego, co może znajdować się w każdej kolejnej sekcji. Nie zapominaj o umieszczeniu wartościowych informacji oraz dobrej jakości multimediów (video oraz grafik).

Przekonujący

Wchodząc na nasz landing page użytkownik powinien konkretnie wiedzieć, dlaczego warto zostać na dłużej na naszej stronie oraz jakie dokładnie korzyści może mieć z tego powodu. Dobry przekaz musi w prosty sposób ukazywać najlepsze zalety oferowanego przez nas produktu.

Strona lądowania

Jak zrobić dobry landing page?

Jeżeli chcesz stworzyć landing page, to polecamy rozpoczęcie prac od dokładnego określenia celu, który chcemy osiągnąć. Bardzo ważne, aby landing page realizował jeden cel, a nie więcej. Strona docelowa musi zostać tak zaprojektowana, by konsekwentnie prowadzić odbiorcę do celu, czyli punktu konwersji. W przeciwieństwie do strony firmowej, na landing page powinny trafić jedynie te informacje, które niezbędne do zrealizowania celu. Każdy element, który odciąga uwagę odbiorcy, będzie się negatywnie przekładał na konwersje.

Dobrą radą jest to, aby w momencie, w którym już wiesz czego chcesz od odbiorcy, zastanowić się co powinno znaleźć się na stronie, aby klient ten cel skutecznie zrealizował. W tym celu możesz przygotować personę marketingową. Pomoże Ci ona dobrze zrozumieć potrzeby klienta.

Landing page – struktura

Jednymi z najważniejszych cech naszej strony powinna być czytelność, lekkość oraz elastyczność. W procesie projektowania należy wczuć się w rolę użytkownika oraz potencjalnego klienta. 

Należy pamiętać, aby układ naszej strony oraz tekst znajdujący się na niej był rzucający się w oczy oraz skupiał uwagę. Najważniejsze i najbardziej wartościowe elementy powinny się wyróżniać (np. być większe) oraz być czytelniejsze. Sprawi to, że odbiorca naszej treści będzie mógł bardziej swobodnie oraz bez problemów czytać tekst.

Niezwykle ważne jest stosowanie w treści różnego rodzaju wyróżników, wielkości pisma, a także podkreślanie i pogrubianie tekstu. W czasie tworzenia strony unikaj stosowania odnośników. Ich wykorzystanie może odwracać uwagę potencjalnego klienta.

Above the fold i zasada 5 sekund

W projektowaniu stron internetowych wyróżnia się termin above the fold, który określa treści widoczne od razu po załadowaniu strony. Innymi słowy, jest to swoista “okładka” naszego landingu.

Dobrą praktyką jest tworzenie treści w sekcji above the fold w taki sposób, aby nowy użytkownik był w stanie w mniej niż 5 sekund zorientować się, gdzie się znalazł, i czemu ma służyć ta strona.

Pamiętaj, aby najważniejsze informacje zostały umieszczone nad linią above the fold (polem przesuwania tekstu). Poza tym, sekcja above the fold powinna zawierać:

  • nagłówki,
  • krótki tekst,
  • przyjazną i zachęcającą grafikę, 
  • przycisk wezwania do akcji (CTA)

Bardzo dobrym rozwiązaniem, a wręcz obowiązkowym jest zintegrowanie naszej strony landing page z narzędziami służącymi do analityki w celu stałego monitorowania efektów. Taka analiza informacji pozwoli nam dowiedzieć się o ilości wejść na stronę, ilości kliknięć w przycisk call to action oraz pochodzenie ruchu. Możemy w tym miejscu wykorzystać takie narzędzia, jak np. Hotjar.

Cel

Landing page powstaje z myślą o pozyskaniu nowych klientów. Jedną z najważniejszych kwestii jest cel naszej strony, który jest uwarunkowany branżą w jakiej działamy oraz oferowanymi produktami i usługami. Cele marketingowe mogą być różnego rodzaju. Przykłady prezentujemy poniżej.

Landing page - cele marketingowe

Najprostsza forma przedstawiania skomplikowanych treści – infografika

Bardzo często musimy przedstawiać skomplikowane treści. Należy pamiętać, że niekiedy dużo prostsza w odbiorze jest wizualna prezentacja. Współcześnie żyjemy w świecie obrazów. Formy wizualne łatwiej zapadają nam w pamięć oraz bardziej rzucają się w oczy.

Gdy tworzymy landing page, za pomocą infografiki w bardzo łatwy sposób możemy zaprezentować konkretne etapy działań, które powinien wykonać użytkownik. Pomoże nam to w łatwy sposób dotrzeć do klienta. Trzeba pamiętać, aby przedstawić to, co chcemy przekazać, w zrozumiałej formie. Wtedy będziemy mieli gwarancję tego, że wszystkie potrzebne informacje będą w jednym miejscu oraz przedstawione zostaną w przystępny dla użytkownika sposób.

Landing page – pozycjonowanie (SEO)

Niezwykle ważnym etapem tworzenia skutecznego landing page’a jest odpowiednia optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Jak optymalizować landing page? Poniżej znajdują się najważniejsze aspekty, o których trzeba pamiętać.

Słowa kluczowe

Podstawą jest dobrze przeprowadzona analiza słów kluczowych. W jej efekcie, po wpisaniu tychże słów w wyszukiwarce będzie wyświetlała się nasza strona. 

W sytuacji, kiedy już posiadamy naszą listę słów kluczowych, to powinniśmy skupić się na najważniejszych frazach. Dużą pomocą w przeprowadzaniu analizy słów kluczowych mogą być takie narzędzia jak Senuto czy Ubersuggest. Zapewniają nam one błyskawiczny dostęp do wiedzy na temat słów kluczowych konkurencji, co pozwoli nam szybko i skutecznie stworzyć własną bazę oraz podejrzeć treści, meta tagi i inne cenne dane od konkurencji.

Właściwe rozłożenie treści

Nawet najlepsza, najciekawsza treść na stronie może zostać zignorowana przez użytkownika, jeśli będzie miała niewłaściwą, nieintuicyjną strukturę.

Niesamowicie ważnym aspektem jest wyszczególnienie nagłówków, akapitów, wypunktowanie treści, a także pogrubienie tekstu. Są to elementy, które mają istotny wpływ na użytkownika. Poprawiają one czytelność oraz sprawią, że użytkownik zechce poznać więcej szczegółów. Już wcześniej kilkukrotnie wspominaliśmy o przycisku CTA. Powinien on być łatwo dostępny oraz zostać umiejscowiony w bardzo widocznym miejscu. Zwróć uwagę na to, aby najistotniejsze fragmenty strony docelowej jako pierwsze były zauważone.

Tytuł strony – SEO title

Jest to jeden z kolejnych elementów, które muszą być przygotowane w staranny sposób. Musimy o tym pamiętać, zwłaszcza jeżeli ruch pozyskiwany jest w sposób organiczny. Obowiązkowo należy wykorzystać frazę kluczową w naszym tytule. W konstrukcji tytułu zwróć uwagę na zachęcający przekaz. Użytkownik będzie wiedział, co odnajdzie na stronie, a wyszukiwarka będzie miała informacje na temat tego, co znajduje się na stronie oraz dla kogo ma się wyświetlać. 

Opis meta (meta description)

Jest to opis, który ma wpływ na zainteresowanie użytkowników, którzy poszukują w sieci informacji na konkretny temat. W tym miejscu powinniśmy umieścić wartościowe treści, które zachęcą użytkownika do działania, czyli wejścia na naszą stronę. Bardzo ważna jest długość opisu, ponieważ powinniśmy się zmieścić 157 znakach – inaczej nie będzie on w pełni wyświetlany. Taka ilość znaków jest stosunkowo niewielka, więc musimy ją wykorzystać jak najlepiej się da. Warto pomyśleć o umieszczeniu wezwania do działania, np. “Sprawdź szczegóły”.

Sam opis meta description nie ma wpływu na pozycję naszej strony w wyszukiwarce, jednak w znaczący sposób decyduje o ilości kliknięć. Czasami strona z bardzo dobrze napisanym meta description potrafi generować więcej kliknięć, niż strony znajdujące się nad nią w wynikach wyszukiwania.

Zdjęcia i grafiki

Niewiele osób o tym pamięta, ale zdjęcia i grafiki, które zamieszczamy na landing page również wymagają optymalizacji. Pominięcie tego jest niewątpliwie dużym błędem. Niewłaściwie zoptymalizowane obrazy mogą negatywnie wpływać na prędkość ładowania strony, co z kolei ma wpływ na negatywne zachowanie użytkowników. Każdego z nas wkurza zbyt długi czas oczekiwania. Wpływa to bardzo często na wyjście ze strony.

W przypadku wszystkich umieszczanych na stronie grafik, bardzo ważnym aspektem są tzw. atrybuty alt. Jest to świetne miejsce do umieszczenia fraz long tail. Atrybuty alt wykorzystuje się w celu ułatwienia pracy botom Google. Dzięki nim są one w stanie odczytać, co znajduje się na zdjęci,u a użytkownicy mogą trafić do Ciebie również przez Google Grafika.

Optymalizacja techniczna

Nie należy zapominać o kwestiach technicznych, takich jak wcześniej poruszana prędkość ładowania strony internetowej. Ma ona wpływ na pozycjonowanie jak i na liczbę konwersji. Dodatkowo należy pamiętać, aby nasz landing page był zoptymalizowany pod wszystkie urządzenia (telefony, tablety i komputery).

Linkowanie wewnętrzne

Zadbaj o odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Linkowanie wewnętrzne ma na celu ułatwienie poruszania się po stronie. Dzięki hiperłączom możemy kierować użytkownika w miejsca, w które chcemy.  Właściwie zaprojektowana struktura linków jest praktyczna dla użytkowników, ale wpływa również korzystnie na wyniki strony i wzmacnia strukturę domeny.

Z punktu widzenia optymalizacji landing page’a, ilość linków wewnętrznych (a właściwie ogólnie linków) nie powinna być zbyt duża, aby nie pozwolić użytkownikowi “uciec” z naszej strony. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre informacje, zamieszczone pod linkami, mogą w trafny sposób uzupełniać treści z landingu i poprawiać jego konwersję. Przykładowo, zamieszczenie tabeli rozmiarów czy szczegółowego opisu poszczególnych pakietów produktu bezpośrednio w treści landingu może niepotrzebnie zwiększać jego objętość. Podlinkowanie takich treści pozwoli użytkownikom zapoznać się z nimi i odpowiedzieć sobie na wszelkiego rodzaju pytania związane z produktem – pamiętajmy tylko, aby podlinkowana strona nie rozpraszała jeszcze bardziej uwagi użytkownika ?

Linkowanie zewnętrzne

Jednym z głównych czynników wpływających na pozycjonowanie jest link building. Pozyskiwanie wartościowych linków wymaga dobrego rozeznania oraz niekiedy dużego nakładu czasu. Linki zewnętrzne prowadzące do naszej strony z pewnością przyniosą efekty, gdy wykonamy wszystkie działania prawidłowo. Szerzej na temat linkowania zewnętrznego napisaliśmy tutaj: link building od podstaw.

Hierarchia nagłówków

Bardzo istotne jest stosowanie nagłówków, ułożonych w odpowiednią hierarchię. Stosuje się je w celu wyróżnienia tekstu na stronie. Jest to jeden z elementów, które jako pierwsze zostają zauważone przez użytkownika. Może się zdarzyć tak, że będzie to pierwszy i ostatni tekst, jaki przeczyta użytkownik na stronie. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach spora część użytkowników czyta wyłącznie nagłówki na stronach internetowych, ignorując treści akapitów.

Dlatego też musimy w jakiś sposób zaciekawić czytającego tekst. Hasło powinno być krótkie i chwytliwe. Nagłówki można porównać do tytułów i podtytułów w tradycyjnym artykule. Każdy kolejny śródtytuł ma za zadanie pozyskać uwagę czytelnika oraz informować go o tym co jest w treści. Pamiętaj o tym, aby trzymać przejrzystą hierarchię nagłówków. Innymi słowy, nagłówki powinny zawsze być poprzedzane nagłówkiem równego lub bezpośrednio wyższego poziomu. Unikaj sytuacji, w których np. nagłówek H4 występuje bezpośrednio po H2.

Przyciągająca uwagę treść

Jeżeli opisujesz produkt lub usługę, to pamiętaj o przekazie. Twój potencjalny klient interesuje się tylko najważniejszymi informacjami. Spraw, żeby nie musiał ich szukać w innym miejscu.

Przedstaw krótką charakterystykę w skondensowanej formie, a przełoży się to na efekty. Musisz oprzeć się pokusie umieszczania zbędnych informacji. Umieść tylko to, co jest zbieżne z celem kampanii. Pamiętaj, aby umieścić dane kontaktowe w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Użytkownik powinien mieć do nich łatwy dostęp i nie powinien ich długo szukać, bo inaczej opuści naszą stronę.

Wezwanie do działania – CTA na landing page

Przycisk CTA jest swego rodzaju wisienką na torcie, a jego kliknięcie spełnia cel prowadzonej kampanii. Przycisk CTA ma za zadanie wprost wołać o uwagę. Musi to być prosta i klarowna komenda, jak na przykład:

CTA

Dobrze sprawdzą się również takie hasła jak:

  • Zamów!
  • Wypróbuj!
  • Zapisz się!
  • Czytaj dalej!

Bez wątpienia na klienta podziała pozytywnie zamieszczenie takich haseł jak: “darmowe”, “gratis”, “wyjątkowy”, “wysoka jakość” itp.

Landing Page – podsumowanie

Tworzenie landing page’a od zera może być sporym wyzwaniem, głównie przez ilość aspektów, które należy mieć na uwadze. Niemniej jednak, po czasie dobrze zoptymalizowany landing może być świetnym źródłem nowych klientów dla Twojej firmy.

Pamiętaj, aby na początku utworzyć kilka różnych, bardzo zbliżonych wersji tego samego landingu, a następnie przetestować ich skuteczność na ruchu z kampanii. W ten sposób dowiesz się, jakie rozwiązania są skuteczne, a które mogą być usunięte. Jak stworzyć landing page?

Jeśli nie wiesz, z jakiego narzędzia skorzystać do tworzenia swojej strony docelowej, polecamy Landingi.pl – aplikacja ta posiada:

  • bardzo prosty w obsłudze edytor typu drag-and-drop,
  • szeroki wachlarz integracji (m.in. z WordPress),
  • możliwość dodania własnych kodów śledzących konwersje,
  • mnóstwo gotowych szablonów do wykorzystania lub inspiracji,
  • 30-dniowy okres próbny!

Kliknij tutaj, aby przetestować narzędzie Landingi.pl za darmo przez 30 dni!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, to przeczytaj także:

Spodobało się? Udostępnij ten artykuł na Facebooku!

Oceń tę stronę

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *